Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van ez a "kedves" szöveg...

Hogy van ez a "kedves" szöveg angolul?

Figyelt kérdés
"Szia,ahogy látom nincs dolgod egész nap,van elég idöd a jegyesem adatlapját böngészni,és lájkolgatni a státuszát ahhoz képest hogy még a nyelvet se beszéled.Foglalkozz a férjeddel inkább.ès ne reménykedj hogy akármikor is esélyed lesz ellenem."

2012. máj. 5. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd annyiban, mielőtt elűzöd a férjed magad mellől.

Ugyan mit tehetne?

2012. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hi, as I can see you've got nothing to do all day, so you've got time to browse my finance's page, and like his page. You don't even speak his language. Mind your own husband. Don't hope that you'll ever have any chance against me.
2012. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves elsö,a páromat is irritálja ez a hölgyemény :( csak ö nem olyan "nagyszájú" mint én.Azt mondta nyugodtan írhatok neki amit akarok.A csaj szerelmes a páromba,nemrég szerelmet is vallott neki.
2012. máj. 5. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem a párodat se.Ha irritálja a nő,akkor miért nem tiltja le egyszerűen? Simán le lehet tiltani,sőt meg lehet oldani,hogy bizonyos személyek se képet,semmit ne lássanak,és ne tudjanak kommentelni,lájkolni.Inkább ezt csináljátok meg,és nincs gond.
2012. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tóth Bulcsú ***** válasza:
82%
21:15 remekül leírta, csak nem like his page, hanem like his status.
2012. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, tényleg, nem figyeltem. de végül is teljesen mindegy, a lényeg ugyanaz.
2012. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2012. máj. 5. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!