Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Most mi lenne a legjobb?...

Most mi lenne a legjobb? Szerintetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet,hogy anyukámnak meg apukámnak más az anyanyelve.De engem apukám nyelvére nem tanítottak.Anya azóta meg is bánta.Na de az a lényeg,hogy én ezért szomorú vagyok.És amúgy angolt tanulok.Meg elkezdtem a franciát.Csak az a baj,hogy egy ideje nagyon vonz engem az a nyelv ami lehetne az egyik nyelvem.De ugye közbe angolt me franciát tanulok.És 3 sok lenne.A szüleim nem tudom mit szólnának hozzá,ha megtanulnám.Mindenesetre nekem ez elég rossz érzés.Vagyis hogy azt a nyelvet én korábban se tanultam meg/és most se nagyon.Mit csináljak?Ki tudom verni azt a nyelvet?Mert ha nem tanulom meg akkor ez nekem szenvedés,hogy pont azt nem tanultam eddig.meg most.Igazából annyira félek néha mér rákérdezni is náluk.:S. Vagy vágjak bele 3ba,vagy mit csináljak?Ez így nagyon nem lesz jó.
2012. ápr. 30. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha írni,olvasni már tudsz oroszul, akkor már nem sok kell a beszédhez. Ne anyuddal beszéld meg, aput kérdezd, hiszen tőle várod a segítséget.
2012. máj. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!