Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Most mi lenne a legjobb?...

Most mi lenne a legjobb? Szerintetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet,hogy anyukámnak meg apukámnak más az anyanyelve.De engem apukám nyelvére nem tanítottak.Anya azóta meg is bánta.Na de az a lényeg,hogy én ezért szomorú vagyok.És amúgy angolt tanulok.Meg elkezdtem a franciát.Csak az a baj,hogy egy ideje nagyon vonz engem az a nyelv ami lehetne az egyik nyelvem.De ugye közbe angolt me franciát tanulok.És 3 sok lenne.A szüleim nem tudom mit szólnának hozzá,ha megtanulnám.Mindenesetre nekem ez elég rossz érzés.Vagyis hogy azt a nyelvet én korábban se tanultam meg/és most se nagyon.Mit csináljak?Ki tudom verni azt a nyelvet?Mert ha nem tanulom meg akkor ez nekem szenvedés,hogy pont azt nem tanultam eddig.meg most.Igazából annyira félek néha mér rákérdezni is náluk.:S. Vagy vágjak bele 3ba,vagy mit csináljak?Ez így nagyon nem lesz jó.
2012. ápr. 30. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen nyelv. Ha jó a nyelvérzéked, miért ne próbálhatnád meg? Apukád veletek él?
2012. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
velünk él,igen.amúgy az orosz nyelv.
2012. ápr. 30. 19:02
 3/11 A kérdező kommentje:

*ki tudom-e a verni azt a nyelvet a fejemből.

ez így lemaradt.amúgy 15 éves vagyok,ha számít

2012. ápr. 30. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesapáddal élsz.Szerintem örülne neki, hogy meg akarod tanulni az "apanyelvedet". Kérd meg, hogy ő csak oroszul beszéljen hozzád,egy idő után érteni fogod.Nem túl sok a 3 nyelv, ha jó nyelvérzéked van. Menni fog.
2012. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kezdj el kommunikálni valahogy apukáddal! 10X gyorsabban és könnyebben megtanulsz perfektül oroszul, ha apukád segítségével tanulod,nem is lesz igazi tanulás hidd el :)))

Én mindenképp megtanulnám, hogy tudjak apukámmal igazán beszélgetni!

2012. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 évesen? simán kezdd el tanulni. Meg ha most nem is bírod a 3at egyszerre, akkor is lesz később apukádtól tanulni.
2012. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Simán. Kérd meg apukádat, h tanítson meg rá. Szerintem nagyon fog örülni neki. :) Ezek szerint akkor magyarul jól beszél. Hát ne beszéljetek magyarul. Kérd meg, h tanítsa meg az orosz betűket, ha nem ismered őket, nem egy ördöngősség, annak idején 4.osztályban kezdték, és tök simán ment. A mai napig írok-olvasok oroszul. :)


33/N

2012. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudok írni-olvasni oroszul:)
2012. ápr. 30. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
ma kérdeztem anyát,de kérdezte hogy miért akarok tanulni oroszul.és pont nem azt mondtam amit ide leírtam:S.de amúgy ha ő maga mondta ma,akkor miért csodálkozik?:(.de ha tegyük fel,nem tanítanak meg oroszra,ha tegyük fel,akkor mit csináljak?
2012. ápr. 30. 22:01
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat:)
2012. ápr. 30. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!