Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent magyarul? (bőv....

Ez mit jelent magyarul? (bőv. Lent angol-magyar)

Figyelt kérdés

- Well, like I was telling you, I really enjoyed this album, and I love '60s music, so I really loved it, but I'm wondering did anybody try to talk you out of doing that sound, [saying] "Oh, that's too old fashioned, or people won't buy it?" What was the initial response?

- I don't know. I mean, I made an album before this one. This is my second album. So I guess from being around the block people know I don't really do what I'm told to do. Or that I don't really care enough about what people think of me to conform to anything.

-And what is it about that music that touches you and makes you want to do it in that style?

- I just really like that '60s girl group thing. Where they're very all or nothing. They're very dramatic and...do you want me tell them to shut up? [Referring to the racket in the background as we're trying to do the interview...someone in the background quiets them down.]

- You were saying what it is you loved about the music...

- I love the '60s thing just because it's so naive and innocent. And dramatic. It's that mentality of, "I love that boy with dirty hair who rides a motorbike and even if he doesn't love me back, I'll still lie in the road for him 'cause I love him. Ya know what I mean? It's very all or nothing. I like that. I like that mentality.


2012. márc. 13. 21:21
 1/2 rajcziz ***** válasza:

- (gondolom a riporter) Nos, amint már mondtam, tényleg tetszik ez az album, és kedveleme a 60-as évek zenéjét, de kíváncsi vagyok, próbáltak-e lebeszélni erről a hangzásról: "Ugyan, ez túlságosan ódivatú vagy az emberek nem fogják megvenni?" Mi volt a reakció?

- Nem tudom. Mármint, már készítettem korábban is albumot. Ez a második lemezem. Az emberek tudják, hogy nem azt csinálom, amit mondanak nekem. Vagy nem foglalkozom eléggé azzal, hogy mit gondolnak rólam mások.

- Mi az, ami megfogott ebben a zenében, amire azt mondtad, ezt akarom csinálni?

- Egyszerűen szeretem a 60-as évek lányegyütteseit. Akkoriban mindent vagy semmi alapon mentek a dolgok. Nagyon drámaiak voltak... szóljak nekik, hogy fogják be? (a háttérből szóló lármára utal... valaki lecsendesíti őket)

- Arról beszéltél, hogy mit szeretsz a zenében...

- Azért szeretem a 60-as évek zenéjét, mert annyira naiv és ártatlan. És drámai. Az a mentalitás, hogy "Szeretem azt a srácot a koszos hajával, azt, aki motorozik, és nem érdekel, hogy viszont szeret-e, akkor is lefekszem az útra, mert szeretem". Érted, mire gondolok? Tényleg mindent vagy semmit. Ez tetszik. Tetszik ez a mentalitás.

2012. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 15. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!