Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Külföldön élők, dolgozók!...

Külföldön élők, dolgozók! Milyen nyeltudással mentetek ki és hova?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kellett míg mindent megértettetek?

Akadályozott a munkában a nyelvtudás hiánya?


2011. okt. 14. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nulla nyelvtudással jöttem ki.

Németország.

Még mindig nem értek meg MINDENT.

Voltak rajtam kívül még Magyarok de jó lett volna ha tudok legalább annyit mint most.

2011. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alap és középszint között jöttem ki Németországba 2 éve. Mindent még most sem értek, nem vagyok egy idegennyelv-talentum. De boldogulok. Bár külföldön élönek ez a legnagyobb hátránya, ha nem beszéli jól az adott ország nyelvét.
2011. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nulla nyelvtudással jöttem ki Angliába.Már itt élek vagy 4 éve,de néha még most is vannak gondjaim a nyelvvel(én piszok nehezen tanulom a nyelvet).Annyira akadályozott a munkámban hogy majdnem 1 évig sehová nem vettek fel.Mindenhol elküldtek,hogy tanuljam meg előbb a nyelvet,utána foglalkoznak velem.
2011. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Svájcban élek, olaszul angolul és németül is nagyon jól beszéltem már. A munkámhoz az angol a legfontosabb, a kollégáimmal olaszul beszélgetünk, nyelvtudás nélkül nem is alkalmaztak volna, itt minimum 2, de inkább 4 nyelven beszél mindenki.
2011. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!