Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van egy szám írtó nehéz...

Van egy szám írtó nehéz szöveggel. Vajon mi lehet az?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=rOIA9Xf2FBI


Ennek a számnak sehol sem találtam a "lyrics"-ét, a szövegét nagyon nehéz megérteni.

Amerikai ismerőseim is csak pár szóval tudták kiegészíteni azt amit én is értettem.


Valaki aki ért valamit a szövegből, ki tudna pótolni, hogy végre teljes lehessen: itt van amit eddig mi összeszedtünk:


YESS? energize valami, energize me right?

simsalabam.. simsalabam.. simsalala BAM BAM BAM BAM.. 3x

o-o-oooo. sugar & spice valami..


I check you out I break your neck.. 2x ... drive... life? (találgatások..) cop cop, another rack?? listen up, check we check, knock, knock, I knock you down, now you're back I pay you back!



amit a férfi most mond az nekünk teljes halandzsának hallatszik.. csak találgatásaink vannak..


I chose to live because of this ....... all I need is a dirty deed 5x


férfi szöveg: kb semmi..

nő: megint all I need is a dirty deed 5x


just like that, give it to me. (nyögések)

I got... condom???


should give respect, to......??

még a férfi mond valamit, de azt sem értjük. mintha azt mondaná, h all of your mouses are caught! (ami értelmetlen mert mice-nak kellene lennie)


szóval, kész katasztrófa.

Fontos lenne mert csinálnánk egy ilyen 90-es számokkal teli videót amelyben a dalszövegek is szerepelnének.


2011. okt. 11. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy, ha sikerül neten megtalálni a szövegét az lenne a legjobb, nekem 1 fél óra keresgélés után sem sikerült.. szövegrészletekkel is próbálkoztam.
2011. okt. 11. 22:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg ennyi értelme van.
2011. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...sugar and spice it now...
2011. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kevésbé művelt angol nyelvhasználók simán túllépnek a nyelvtani szabályokon, tehát a mouses simán belefér.
2011. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!