Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Obamának milyen akcentusa van?

Obamának milyen akcentusa van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van az USA-n belül a déli, redneck; van a new yorki, stb... Ugyanezt az akcentust hallottam egy Richard Dawkings interjúban, ahol egy fundamentalista exzsidót kérdezgetett, aki muszlim lett. Milyen ez az akcentus? Ez az egyetlen a brit angolon kívül, amelyik tetszik.
2011. szept. 3. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem szuahéli
2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen! A Dawkings interjóban a zsidó tősgyökeres new yorki volt ugyanolyan akcentussal.
2011. szept. 3. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak gondoltam, mivel a faterja kenyai, gyermekkorában ragadt rá valami.
2011. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Deli akszent, de sokszsor valtoztatja. Mikor Irorszagban volt, ir akszentussal beszelt. Az amcsik valtig hiszik, mikor meg miniszter volt, akkor maskepp beszelt. Sokszor lehet "feket" akszentussal hallani. De, Emenem feher, megis fekete akszentussal beszel. Hillary Clinton is kepes ilyenekre. Mikor "otthon" van, Arkansas, akkor az ottani akszentusat hasznalja.
2011. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!