Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnam ez lefordittattni...

Hol tudnam ez lefordittattni magyarra?

Figyelt kérdés

1. nem tom kiolvasni.

2 amugy sem tok angolul.

[link]


2011. aug. 26. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

én se tudom nagyon kiolvasni, de amit sikerült azok nem bírnak igazán nagy információval, csak azt írja le amit látsz: az assasins creedből ez a "rejtett penge" (nemtudom magyarra ez le volt-e fordítva, szal a hidden blade)


meg az alkatrészek hogy jobb oldalt első "lapocska", második lapocska, harmadik lapocska, stb... meg fém betét, meg ilyenek. de ez alapján úgyse lehetne összerakni ilyet, ha ez volna a terved :)

2011. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel finnül van, hiába is tudnál angolul hozzá. Csak a címe angol, wrist blade, az meg csuklópengét jelent.
2011. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azert nem tudnam osszerakni mert nem lehet vagy mert nem lehet eligazodni a krix kraxon ?
2011. aug. 26. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert ez az információ ami ezen a képen van túl kevés. ez csak egy jól kinéző vázlat vagy felületes terv, ilyesmi, szerintem. egyébként biztos lehetne építeni ilyen pengét, kérdés mennyivel lenne praktikusabb mint egy bökő az övön a leple alatt :D
2011. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:

Én konkrétan ebben a srácban tuti nem bíznék, az angolja borzalmas és a nyelve primitív (a képaláírásban szövegel hogy "lekopirájtolta" a dizájnt úgyhogy nehogy ellopják a nagy tervét és feltöltsék a képet máshová na ez alapján szerintem valami kissrác és azt se biztos hogy működne az egész :D)


De ha Assassin's Creed-es pengét akarsz, tele van a net leírásokkal és videókkal hogy hogyan építs magadnak. Csak írd be YouTube-ba vagy Google-ba hogy "Assassin's Creed wrist blade" vagy "Assassin's Creed hidden blade" és jönnek fel.

Tessék, itt van kettő ötlet:

http://www.youtube.com/watch?v=6uuOx_DAURI

http://www.youtube.com/watch?v=iEfVUqvg1-s&feature=fvwrel


Csak nehogy sérülés legyen belőle :D

2011. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jojo csak en olyan hejen lakok ahol nem nagyon vagany egy muanyagkes.
2011. aug. 27. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!