Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Bírjátok, ha valaki ezeket a...

Bírjátok, ha valaki ezeket a szavakat használja? Többi lent!

Figyelt kérdés
A falra tudok mászni, ha valaki saláta helyett salit mond vagy macska-macsi, uborka-ubi, telefon-telcsi stb....
2011. márc. 25. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, viszont az ubi meglepett, nálunk már 20 éve is így mondtuk, sőt még nagymamám is így használja :D a többitől viszont én is libabőrözök :)
2011. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező, azt várta hogy mindenki felháborodva fogja szidni azokat akik azt mondják hogy pöri noki ubi sali.
2011. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát most f.sznak van kedve kimondani hogy telefon, de én telónak szoktam mondani. A macsit még nem hallottam, de szerintem teljesen aranyos, sali az egy teljesen korrekt dolog, a csi végződésű szavakat meg poénból szoktuk mondani... Szerintem ezekkel a rövidítésekkel jobb, ha megbarátkozol mert sajnos ezek a mindennapi kommunikációt alkotják.
2011. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!