Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Beszél itt valaki németül? (lent)

Beszél itt valaki németül? (lent)

Figyelt kérdés

Ha van itt olyan emberke, aki beszél németül, nagyon szépen megkérném, hogy segítsen nekem lefordítani egy nagyon rövidke szövegecskét. Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!

24/L


2011. márc. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol a szöveg? Megpróbálhatom.
2011. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Megbízható vagyok, amit csinálok azt a legjobban csinálom, nem csalódnának bennem!"


"Jó napot! A Rózsa utca 12-ből telefonálok, én vagyok itt az ápolónő. Sürgős segítséget kérek, a betegem, Novák úr nagyon rosszul érzi magát, kérem önöket siessenek!"


Ez a két kis szöveg lenne, nagyon örülnék, ha tudnál segíteni! Előre is köszönöm!

2011. márc. 5. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ich bin zuverlässig. Meine Arbeit mache ich am besten. Ich würde Sie nicht enttäuschen.


Guten Tag! Ich rufe aus Rozsastraße 12 an, ich bin hier die Krankenpflegerin. Ich bitte dringend um Hilfe. Mein Patient Herr Novak fühlt sich sehr schlecht. Bitte beeilen Sie sich!


Ez a házi feladat, vagy valós helyzet?

2011. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valós helyzet, köszönöm szépen!:)
2011. márc. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!