Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul tanulni online van...

Angolul tanulni online van olyan hatékony mint személyesen?

Figyelt kérdés
Közelben nincs szimpatikus angoltanár, legközelebbi viszont 30-40 perc autokázás oda vissza egy óra minimum. Sosem tanultam senkitől semmit online, elmúltam 30, nem tudom mennyire működne, másnak mi a tapasztalata? Főleg olyanokra gondolok akik egyébként nem voltak hozzászokva az online tanuláshoz előtte.
szept. 2. 03:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg attól is tartok, hogy ugye nem ül mellettem a tanár és nem tud rá mutatni vmire hogy nézd csak ezt a szót stb. stb. Hanem előbb el kell magyaráznia h a 3. bekezdés első mondat 4. szó, megvan? Látod? És ezzel elmegy egy csomó idő. Jó most nyilván túloztam de értitek, azért 5 ezer orankent nem kevés h aztán mondjuk 10 perc azzal ment el h magyarázta hogy mit akar magyarázni. :D
szept. 2. 03:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidohívással semmi problémát nem jelent, hogy nem egy légtérben vagytok
szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mansour ***** válasza:
Hát ki kell próbálni, hogy működik-e a dolog. Ha jó a tanár, elvileg működhet. De neked kell megtapasztalni, ezt nem spórolhatod meg, mert lehet hogy 20 embernek tök jó tapasztalatai vannak, 20 másiknak meg rosszak. Nekem egy kevéske tapasztalatom van az online tanulással (nem nyelvtanulás), szerintem jó dolog, de neked lehet, hogy teljesen más lesz.
szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!