Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanuljak meg leggyorsab...

Hogyan tanuljak meg leggyorsabban perfectül angolul?

Figyelt kérdés
Karrierhez kell. Külföldre akarok dolgozni,külföldi ügyfelekkel és olyan szakmát ahol angolul kell beszélni és írni. Pl copywriting vagy valami más marketing szakma. Az első lépésem csakis az lenne hogy tökéletesen megtanuljak angolul. Mondjuk azt hogy most B1 vagy B2 es szinten vagyok. Lényeg hogy minél gyorsabban megtanuljak angolul hogy mielőbb belekezdhessek egy marketing szakma tanulásába
2022. aug. 14. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, olyan nincs, hogy tökéletesen megtanulsz angolul. Teljesen mindegy, hogy mennyire beszélsz folyékonyan, mindig lesz mit tanulnod, mindig lesz egy-egy új kifejezés, amivel még nem találkoztál. Ez egy életre szóló folyamat. Másrészt pedig lehet neked akár C2-es tudásod is, ha a szakmai angolban nem vagy otthon, semmit nem fogsz érni vele. Neked ebben az esetben szakmai angolt kell tanulnod. Azt pedig csak te tudhatod, hogy mennyire tanulsz gyorsan.
2022. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális B2 szintről (ami nem az, hogy lehet, hogy B1), ha 2 évet rászánsz, akkor eljuthatsz stabil C2 szintre. Ehhez tanulni kell, még ha ez meglepő is a számodra. :D Keress egy CAE vagy CPE tanfolyamot, az jó sorvezetőnek, a maradék idődet meg a többi tevékenységgel töltsd ki (irodalom, ismeretterjesztés, politika, hang és írott anyagok).

Beszédet gyakorolni csak beszédgyakorlatokkal lehet, hát az nem egyszerű ezen a szinten, amire majd el szeretnél jutni. Miután idehaza kevés embert lehetne találni erre a célra.

2022. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem olyan egyszerű meg rövid idő ahogy én elképzeltem. Egyáltalán kell a perfect angol ezekhez a szakmákhoz?
2022. aug. 15. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "perfect", maximum "near-native level", ez szerintem a maximum, amit külföldiként el tudsz sajátítani.


De ez rengeteg idő és erőfeszítés, és nem-anyanyelvi környezetben szerintem el se tudsz idáig jutni.

2022. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress magán tanárt
2022. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!