Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolra hogyan lehet lefordíta...

Angolra hogyan lehet lefordítani? Szerintem okkal történik minden, Más lett volna sok minden ha akkoriban más döntések születnek. Szerintem minden úgy történt,ahogy kellett,hogy legyen. Az,hogy bárhogyan dönthetünk,egy feloldozó szbadság

Figyelt kérdés
Hálás lennék a segítsêgért!

2020. nov. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
I think that everything happens for reason, and a lot of things would've turned out differently if different decisions had been made. I think everything happened the way it was meant to be. The ability to make the kind of choices we want is a liberating freedom.
2020. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
I think that everything happens for A reason, and a lot of things would've turned out differently if we made different decisions. I believe everything happened the way it was meant to be. The ability to make the kind of choices we want is liberating freedom.
2020. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
liberating ele nem kell a.
2020. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!


Ezeket már nem tudom lefordítani,hogyan lehetne ezt gyakorolni? Mi a neve ennek a fordítási szerkezetnek?

2020. nov. 10. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi szerkezet, csak gyakorlas es ido.
2020. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor tanulom tovább az angolt,csak bánt ha ilyet nem tudok vagy nem merek lefordítani.
2020. nov. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!