Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A cigányok miért vitték el a...

A cigányok miért vitték el a most lomtalanításkor kidobott zárlatos szendvicssütőt?

Figyelt kérdés
Azért lett kidobva mert rossz, még a vezetékénél ki is gyulladt.(látszik is rajta). Az is lehet hogy ha bedugják a konnektorba megrázza őket az áram. Emiatt aggódok egy kicsit, nehogy valami baj legyen belőle.
2010. júl. 6. 16:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
jobb elöle mint belöle :)
2010. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
0%
Figyelj ne írj ilyenket egy pereputtyal kevesebb:és i amikor csinálunk veletek valamit akkor meg mi fogjuk azt mondani egy ........magyar pereputtyalkevesebb!Ja és nem akartok senkit megsérteni mindenhol vannak bűnőzők akármilyen nehéz is elfogadni a kicsi szivednek magyarokból is vannak.Nem minden roma ugyan olyan én 5 nyelven tudok és jogász vagyok a családom író és költő családból származik úgyhogy nem kell elítélni senkit els látásra
2010. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%

"amikor csinálunk veletek valamit"


Na látod? Ez a különbség! A kérdező csak egy zárlatos szendvicssütőt dobott ki, Ti viszont csináltok velünk valamit (sok mocskos dolgot).

2010. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%
Ja és még valami! Sok-sok magyar pereputtyal lett kevesebb a cigányoknak köszönhetően! De fogadjunk, hogy , amikor ilyen feliratokkal találkozol a neten, hogy "öld a magyart" meg "megyek magyart ölni", akkor azért ennyire nem vagy felháborodva.
2010. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hova jársz jogra(kar,szakirány stb)?
2010. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%
Itt mindig van egy felháborodot/bátorodott:)ski 8nyelven beszél,és 100diplomája van,de az életben én még eggyel sem találkoztm:):)
2010. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%

Igen én is csak HALLOK diplomásról,meg dolgozóról, de SOHA nem láttam egyet sem.

Ferrariból sajnos sokkal kevesebb van mégis láttam már nemegyszer.Tehát Ferrarik léteznek.

2010. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
41%
:)
2010. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
0%
Mert csak a cigány viszi el??
2010. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Csak mondom hogy 5 évig jártam a Szegedi Tudományegyetem,Állam - és Jogtudományi Karára.Már 32 éves vagyok és 8 éve dolgozom a Jogtudományt 25 éveen végeztem el.Ja és attól még,hogy nem láttál gepárdot élőben attól még léteznek.Ne ítélj el másokat úgy,hogy még nem beszéltél vele.
2010. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!