Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ciki tojást festeni barátunkna...

Ciki tojást festeni barátunknak húsvétra?

Figyelt kérdés

Mondtam neki nehogy vmi kölnivel állitson be :D hozzon szódááát aztán csináljuk ugy mint ahogy régen szokás volt:D

dehát akkornekem festeni kell mert hát az eredeti szokásba festés volt. Gázos? Vegyek mellé csokit, vagy süssek inkább valamit?

17évesekvagyunk és 10hónapja együtt:)

köszi válaszokat előre is


2010. márc. 27. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj dehogy gáz! Én minden évben festek :) Elsősorban kellemes időtöltés, meg aztán ettől húsvét a húsvét! :D
2010. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ha télleg mind a 2en benne vagytok h a régi szokás szerint akarjátok csinálni akkor nem ciki,de ha nem akkor sztem az
2010. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten jó dolog, ha így tisztelitek és megtartjátok a régi magyar hagyományokat :) Sajnos az én ismerőseim erre nem vevők, pedig én is jobban örülnék, ha büdös kölnik helyett sima vízzel locsolnának meg :(
2010. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a válaszokat!

Kiskoromban mindig festegettem rokonok meg mindig jöttek, dehát mostanra igazábol nem is jön már senki, mert legtöbbjük kirándulni megy ilyenkor. De szerintünk jó buli lenne most tényleg ha leönt egy vödör vizzel :D (kikötése volt h fehér póló legyen rajtam XD) na hát én akkor meg már festek neki :D

májusba meg a májusfámat várom o.O aztmondta nagyobb lesz mint egy mamutfenyő :D

köszönöm mégegyszer :)

2010. márc. 27. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

annyira jó olvasni, hogy vannak még ilen fiatalok!

:)

2010. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám ki semmiért a tojásfestegetést :) Még akkor sem ha majd én kell megegyem az összeset.
2010. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!