Szerintetek lehetséges az hogy a következő generációk már nemfognak tanulni az iskolában kézzel irni hanem a táblagépek lehetővé teszik ennek kizátását? Szerintetek ez pozitiv vagy negativ dolog?
Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 18:52
11/12 anonim válasza:
Sajnos igen.
Legalábbis az ingyenes iskolákban. Biztos vagyok benne, hogy privát iskolákban ugyanúgy tanítani fogják.
És ezzel csak bizonyos rétegek privilégiuma lesz a kézírás.
A gazdagoké, és azoké, akik nem hagyják magukat.
Teljesen igaz, hogy Amerikában elég elterjedten kiiktatták a tanrendből. Mint ahogy a zenei vagy más művészeti oktatást és a testnevelési programokat.
És a szülők tiltakoznak is az ilyen megszorítások ellen, természetesen hiába.
A táblagép igazából nem más, mint egy modernizált palatábla.
Hogyan fog a táblagépeken kialakulni a személyiséget tükröző egyéni kézíráshoz hasonlítható írásféle? Itt a probléma.
12/12 anonim válasza:
Az lesz az emberi civilizáció vége.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!