Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha teszem azt a barátnőm és...

Ha teszem azt a barátnőm és én Japánban orrot fújunk akkor azért tényleg beszólnak, megtámadnak? Ha igen felrúgjam? :D

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 16:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Mindenképp. Sőt a legjobb ha előre felrúgod az összeset...

Szerintem a japánok jobban ismerik a nyugati kultúrát, mint mi az övükét. Nem érdekli őket az orrfújás. Ha elvonulsz, elfordulsz, nem a másik arcába teszed, nem hinném hogy bármi bajuk lenne vele.

2014. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lehajtod a fejed, és kifújod:D Én még élvezném is ha rám támadnának. :D

Na de ennyiért vérszemet kapni:D

2014. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Persze,elvégre Japánban az emberek nem szoktak orrot fújni.Megfázás esetén inkább kis vödröket kötnek maguk elé,de zsepit nem használnak,sőt nem is létezik náluk.

Meg ne próbálj orrot fújni mert elkap a Jakuza!

Egyéb hülye kérdés?

2014. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább kíméld meg magadtól a Japánokat és, ha lehet minket is.
2014. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

"a barátnőm és én"

Ha külön teszitek, akkor talán túlélitek, de ha egyszerre... az aztán tuti kiveri a biztosítékot az átlag japánban!

:DD


A suliban végig ezen agyaltál? Izgalmas nap lehetett.

2014. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebb maradibbak lehet megnéznek, ha nekiállsz a terített asztalnál trombitálni akkor a fiatalabbak is, mivel náluk nem illik nyilvánosan nagy hanggal orrot fújni.

Zsebkendő létezik náluk is, csak illetlenség orrváladékot üríteni nyilvánosan. Mint itt kakilni, vagy akár ujjal bányászni az orrunkban.


Nálunk a szipogó ázsiaiakat szokták lenézően méregetni, pedig ők épphogy illőnek gondolják magukat és nem értik, minek akarsz nekik zsepit adni. Persze aki elolvasta az útikönyv apróbetűs részét az érti.


Megtámadni nem fognak, beszólni sem mivel nyilván láttak már orrot fújó fehér embert, csak más kultúra, más szokás.

2014. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rúgd fel. Magyarázd el neki szépen, érthetően, hogy itt vagytok Japánban és itt nem fújhat orrot az utcán. Ha tényleg szeret biztosan megérti.
2014. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!