Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az amerikai nők miért póderozz...

Az amerikai nők miért póderozzák az orrukat? Majdnem minden filmjükben van ilyen jelenet.

Figyelt kérdés

Szituáció: nő és pasi vacsiznak egy étteremben, a nő feláll azzal, hogy a mellékhelyiségbe kell mennie hogy bepúderozza az orrát. De miért?? Mit kell azon púderozni? Ha még el is képzelem a helyzetet, akkor már miért nem az egész arcát púderozza, miért az orrát? Ha még a száját rúzsozni menne ki meg is érteném mert evéssel-ivással lejön a festék. De az orra?!


Én nőként a wc-be nyílvános helyen a tükörbe mindig a szemfestékem ellenőrzöm, az orromat pont lexarom ilyen szempontból...


Tudom most ez hülyeségnek hangzik, hogy ilyenen fennakadok, de amerikai filmek TUCATJAIBAN van benne ez a jelenet. És nem értem miféle elcseszett szokása ez az amerikai nőknek :) mit gondoltok erről? Persze csajokat kérdeznék elsősorban.


Furcsának találom hogy ezt a "poént" majdnem minden filmben lelövik. Ez pont olyan szánalom mint az az ismétlődés hogy a felrobbanó ház/autó előtt szalad két ember és a robbanás pillanatában ugranak együtt egy "Arrggghgrrr" fejet vágva és elvágódnak a földön.

De abban legalább van spiritusz, az orrpúderezésben NINCS! :D


Szóval? Miért csinálják ezt? mit kell azon az orron púderezni?


22L


2009. szept. 11. 13:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Miért is? Nagyon korrekt választ kaptam és meg is köszöntem! Az, hogy a válaszolók továbbgörgetik a szálat, az engem már nem érdekel, beszéljék meg maguk között. Az én kérdésem nem az volt, hogy hogyan képes egy nő azt mondani hogy "kimegyek a wc-re", hanem azt, hogy miért púderozzák az orrukat. A választ megkaptam, megköszöntem. Akkor mi a probléma?
2009. szept. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!