Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Oroszországban is ilyenek a...

Oroszországban is ilyenek a fiatalok?

Figyelt kérdés

Sok mai fiatal már 15 évesen terhes,állandóan csak Facebookoznak,káromkodnak,már 14 évesen pirszinget hordanak,műkörmöt csináltatnak,befestik a körmüket,kifestik a szempillájukat.Alkoholt fogyasztanak!Nálunk egyszer a farsangi bálba pálinkát hoztak!

És rengeteget káromkodnak.

Oroszországban is így viselkednek?Mert ugye Oroszország nem a nagy liberalizmusról híres,onnan még a McDonald's-ot is kitiltották.



2012. szept. 1. 18:33
 1/4 A.Romanov ***** válasza:
100%
Nekem van néhány orosz barátom, és nagyon kedvesek. Sokat isznak ugyan, de ez náluk népszokás :D Rendkívül barátságosak, legalábbis velem mindig azok voltak. Nem vettem észre, hogy káromkodtak volna.
2012. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ivásos részt én is meg tudom erősíteni, nekem is van pár orosz ismerősöm és úgy bírják a piát, hogy nem igaz..
2012. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Putyin kiosztott pár pofont, és vonyítva futottak haza a kutyák - majd a nép prosperált.
2012. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
100%
Első, csak mert nem értetted a "jeb tvoju maty"-ot ☻ ☻ ☻
2012. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!