Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Miért lett ez olyan menő ,hogy lassan az a ritka madár fiatalok között akinek nincs semmi tetkója,néhány évtizede meg még kifejezetten lenézték, börtöntölteléknek vélték akinek van.

Jó ,lehet ,hogy tetszik valakinek egy minta ,de miért kell azt magába vésnie örökre, hordhatja ruhán is ,vagy festheti a kocsijára, azt biztos le tudja cserélni ,ha megunta de a bőrét nem.



2012. máj. 10. 15:32
1 2
 11/13 SzilKa ***** válasza:
100%
Kedves 10-es, akkor nézd meg Müllner Csaba, Sárközi Zsolt, Boris, Krizsán Zoltán, Carlos Torres, Dmitriy Samohin, Nikko Hurtado, Joe Capobianco, Jime Litwalk (és még sorolhatnám a hazai és külföldi nagynevű tetoválóművészeket) munkáit és garantáltan átértékeled Kat von D szintjét... Jól tetovál a csaj, de messze nincs az igazi zseniktől! :)
2012. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mustafa33 ***** válasza:
100%
Ilse Koch Buchenwaldból biztosan tudta volna értékelni :(
2012. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem is van egy tetoválás a lábamon,egy lótuszvirág amihez hozzá van illesztve ez a mondat: Never Give Up,azaz Soha ne add fel,számomra ez a múltamat jelenti,bár nem vagyok öreg,de voltak olyan részei az életemnek amikor igen csak padlón voltam és nehéz volt felállni,de sikerült és megérte,ezt szimbolizálja számomra a tetoválás,hogy legyen bármilyen nehéz is sose szabad feladni a harcot:)

18/L

2012. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!