Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kiket neveznek PANELPROLINAK?

Kiket neveznek PANELPROLINAK?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Azokat az egykori MSZP szavazókat, akik mostanában a Jobbikkal szimpatizálnak.
2012. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

A (történetesen) panelházban lakó primitív, műveletlen, igénytelen embereket.

Ez természetesen NEM azt jelenti, hogy egy tízemeletes panelházban ne laknának művelt, igényes emberek is. Aki pejoratív általánosítást érez benne, téved.

2012. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Azokat az embereket hívjuk így , akik irigykedőek , gyűlölködőek , féltékenyek , igénytelenek , műveletlenek.Állandóan sírnak a rendszerváltás miatt hogy milyen jó volt annak idején 8 órás műszakból 4 órát dolgoztak azt is lazsálva és 1 ember munkát csináltak hárman na meg mennyit lehetett lopni abból a gyárból huhu.Mert loptak rendesen.Sok TSZ dolgozó a dízelt lopta a traktorból meg a többi gépből.


Én utálom az ilyen proletárokat megmondom őszintén.

2012. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit a második mond. Nekem van 1-2 panelban lakó ismerősöm, de őket nem nevezném panelprolinak. Viszont régebben volt egy lakótelep a környéken ahol akkor laktam, na ott olyan embereket lehetett látni... nem ismertem őket személyesen, csak egymással láttam őket szocializálódni.. sütött róluk az értelem, mit ne mondjak... Persze családi házban (pláne vidéken, a kisebb falvakban), vagy bérházban ugyanúgy lakhatnak sötét emberek.
2012. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A proli mai értelemben a társadalom ama IQ-light tagjait takarja, akik primitívek, és ismertető jeleik a következők: 12 évesen fő témájuk az orális szex és a megasztár, műveltségük csúcsa a "tehetség"kutatók és zenei tévécsatornák rendszeres bámulása (lehetőleg guvadt szemekkel, a kézben sör), ízléstelen, nagy, rikító színű műanyag ékszerek, fiúk esetében 10 éves kortól strasszos fülbevaló, iskola- és munkakerülés, funkcionális analfabetizmus.

A panelproli az ilyeneknek a panel lakótelepeken őshonos válfaja.

2012. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

2006-os választás: A városunkban csak a paneles kerületekben nyert mszp-s jelölt. Az elitebbnek számító lakótelepen viszont már nem.

No comment...

2012. máj. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
85%
A panelpatkányok (akik naphosszat körben álva tócsát köpnek a járdára és négy szó a szókincsük) szüleit.
2012. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!