Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Más országban is ekkora FILA...

Más országban is ekkora FILA őrület van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak itt nálunk. Meg azoknak akik a határról járnak át hozzánk a tescoba.
2011. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igaz, hogy a TESCO 1,2 millió táskát szórt szét, akkora a FILA k*rva nagy üzletet csinált.
2011. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De még milyen nagyot!:)
2011. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a fila akkor is jól járt amikor ugyan ezt csinálta kb 2,5 éve a benzinkutaknál. Nekem pl onnan van egy hátitáskám ami akkor még valamivel egyedibb volt mint most mert akkor a sulimban kb 3 emberen láttam rajtam kívül. Most meg minden 2. embernek ilyen van. Nekem is van egy válltáskám abba laptopomat tartom mivel kényelmesebb és a régit pedig a kisöcsém tönkre vágta. Így ez olcsóbb volt :)
2011. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Németországban is volt ilyen akció, és úgy olvastam 1millió táska fogyott.
2011. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem igen, mert akkor ott is kitűnhetek a tömegből az egyedi készítésű táskáimmal :)
2011. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

:D


Tegnap mentem el 2 lány mellett az utcán, nem tudom miről beszéltek, de ezt elkaptam:

"..ez olyan, mint a Fila táska, mindenkinek van..."

2011. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez jó :D
2011. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elkezdte számolni őket. A mai nap ötöt láttam.

Gondolom volt valami logisztikai malőr a FILA valami Távol-Keleti gyárjában, aminek következményeképp lett felesleges 1000000 táskájuk, és valamit ki kellett találniuk, hogy ne maradjon a nyakukon:D

2011. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az előttem szólónak adom a pontot!! Szerintem is valami ilyen gond lehetett. Feleslegesen legyártott termékek. Gondolom nem akarták tárolni raktáron és így meg kellett szabadulni valahogyan tőlük. Még a nyalóka mellé is osztogatták :D Én nem is vettem direkt, mert cikinek tartom.
2011. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!