Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit csinálnak a parasztok?

Mit csinálnak a parasztok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 19:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
na pont az ilyenek pattognak...az ilyeneknek én sem adom át a helyet...15:49-es voltam
2011. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Manka68 ***** válasza:

Felszállok a végállomáson, voltak még rajtam kívül hárman. Nénike felszáll, és udvariasan megkér, hogy adjam át a helyem. Körülnézek az üres buszon, és megkérdezem, ugyan miért adnám át, hiszen szinte üres s busz. Mert ő ott szeret ülni....

Hát én is...

:-)

2011. jún. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
mit gondoltál...pont a VIP székre ülsz le? :D
2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 ooknub válasza:
sok más mellett az is paraszt, aki a nyaktájékit "ly"-nal írja, bocs...
2011. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nem bocsájtok meg
2011. jún. 24. 21:51
 26/29 nyan nyan válasza:
44%
Néha az öregek nagyobb parasztok tudnak lenni pl buszon,mint mi fiatalok.. Múltkor ülök a buszon és hallgatom a zenét(mind 2 fülemen). Nem voltak sokan a buszon,volt még olyan 5-6 olyan ülőhely ahol senki sem ült egyik oldalt sem. Kivételesen előre(kb az 5. sornál) és a külső széken ültem,ami elég ritka.. Felszáll 3 nénike és előttem leült 2,a 3. az én helyemre akart ülni,és mivel már majdnem oda értem ahova éppen tartottam,így kikapcsoltam a zenét,de persze elkezdett ott morogni az az idős hölgy,hogy én nem engedem át a helyemet,meg hogy túl hangosan hallgatom a zenét(amikor már régen nem hallgattam :)). Mikor felkeltem,nem ült le,inkább állt tovább,megjegyzem(!) a 2 nénike melletti lévő székeken ült egy pasas belülről és a másik széken pedig a táskája volt..mondom jól van,az öregek mindig ilyen ostobák és kötözködőek?! Mikor odaértem a megállómhoz akkor hihetetlen örömömre ők is ott szálltak le,sőt 2 utcán keresztül mögöttem jöttek,de a legjobb az volt,hogy a buszról leszállva elkezdett nekem arcoskodni az öregasszony,hogy milyen egy bunkó vagyok,meg hogy az összes fiatal ilyen,meg stb ilyen baromságok.. Erre annyit mondtam,hogy,ha magának annyira kellett az a hely akkor mért nem bökött meg vagy valami,hogy hé csússz már beljebb vagy kelj már fel,meg se kellett volna még kérnie se,csak mondani,mert nem látok bele a maga fejébe,majd elindultam és még elkezdte mondani,hogy de nagy a szád meg stb. Soha nem fogjuk az ő gondolkodásukat megérteni...
2011. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Sírnak a parasztok,dikmán szevasztok..mirigyék mondták..;-)
2011. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 amegvalto válasza:
43%
bunkóznak veled aztán belédkötnek hogy verekedj velük de ők hívnak még 180 ember és agyon vernek
2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
paraszkonak
2011. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!