Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért ment ki a divatból a...

Miért ment ki a divatból a bőr csizma?

Figyelt kérdés
férfiak körében.
2011. febr. 25. 20:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem tudom megtudná valaki mondani, hogy mennyibe kerül 1 pár?
2011. febr. 25. 21:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Néha vásárokban lehet találni jó bőrösöket,akik csinálnak jó csizmákat,ami belül is borjúbőr,hát úgy 70 ezer kb.
2011. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem rég kerestem rá, hogy bőrcipő készíttetés, elég sok bőrös van! Szerintem guglizz rá te is, biztos találsz megfelelőt. No meg ez a legegyszerűbb :)
2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem is nagyon láttam már jó ideje, bár emlékszem hogy régen télen apu is hordott olykor. Autónk még nem nagyon volt, ő motorral járt dolgozni, és mindig bundás bőrcsizmában ment. Én ugyan nő vagyok, de én is mindig csak és kizárólag bőrcsizmát veszek! Sokkal tartósabbak, mint a kínai vackok, arról nem is beszélve, hogy egyszer pont akkor voltam bent egy kínai üzletben, amikor egy anyuka felháborodva hozta vissza a lányának vásárolt csizmát, amiről lekopott a műbőr borítás néhány nap alatt, és a hülye is látta, hogy KARTONPAPÍRBÓL volt az orra. Ezekután még annyira sem szeretnék kínaiban csizmát vásárolni. Szerintem a cipő nagyon fontos, 10-20 ezreket sosem adnék pl egy nadrágra, de cipőre/csizmára igen. A mostani bőrcsizmám 4 évvel ezelőtt volt 22 ezer ft, de azóta is ezt hordom minden télen. Igaz már kicsit kopott, de most úgy is divat a mesterséges koptatás, fel sem tűnik senkinek, hogy az enyém természetesen kopott! :) Abszolút nem büdösödik bele a lábam, így biztos vagyok benne, hogy ha lassan ki is jár már egy új, arra is többet áldozok majd inkább! A műbőr, vagy teljesen "műanyag" cipőkbe képes az ember lába iszonyatos mértékben belebüdösödni, ezt már tapasztaltam, nekem is volt ilyen sportcipőm, amióta sport és félcipőket is csak jobb minőségben veszek, nincs ilyen jellegű problémám. Szerintem ne azzal törődj hogy mi a divat, vagy miért nem hordanak már a férfiak csizmát. Ha ez számodra kényelmes lenne, hát hajrá!
2011. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!