Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyivel leszel boldogabb ha...

Mennyivel leszel boldogabb ha megkapod a 2010-es karácsonyi ajándékaidat/ajándékodat, picivel, semennyivel, sokkal, kimondhatatlanul, ugyanannyira?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy bármit is kapok.Nem is ez a lényeg.

Akkor leszek/lennék boldog, ha minden renben lenne/menne.

2010. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmaznék, hogy nem leszek tőle boldogabb csak örülni fogok neki.
2010. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cory Rose ***** válasza:
Én nem most kapom majd meg azt amit tényleg kértem (egyéb ajándékokat, pénzt biztos kapok, azoknak örülni fogok), hanem csak jövő februárban, de akkor kimondhatatlanul boldog leszek. :)
2010. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az ajándék számít, hanem, hogy együtt legyünk, és ne gondoljunk legalább egy nap arra, hogy milyen szar az élet.

A kérdésre, örülni fogok az ajándéknak, de boldog akkor leszek, ha jövő nyáron felvesznek mesterképzésre és találok munkát+albérletet Pesten.

2010. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha olyat kapok amire már régóta vágytam akkor nagyon tudok örülni neki, meg az idétlen apróságoknak is. De úgy tudom megint készít valamit, jó érzés, hogy ennyire közel állunk egymáshoz.
2010. dec. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván örülni fogok neki, de nálunk nem kifejezetten e köré épül a karácsony.
2010. dec. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!