Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miből jöttek rá a cigány nők,...

Miből jöttek rá a cigány nők, hogy van benne is cigány? Lent.

Figyelt kérdés

A dédimamám cigány csak, tehát akkor a nagymamám félig, apukám már csak negyed részt... Anyukám oldaláról nincs bennünk cigány vér.

Mikor kisebb voltam, szoktunk járni búcsúba, mikor a mi vagy a környező falukban volt (körülnézni, nem árulni).

Rendszeresen voltak cigány árusok, idősebb cigány nők, mindig mondták, hogy milyen szép cigány kislány vagyok...

Vajon miből jöttek rá?

Fehér a bőröm, nincsenek cigányos vonásaim. Már a nagymamámról sem lehet megmondani...


Mitől van ez? :D Tök érdekes. (Nem zavar, csak érdekes.)


L20


2010. dec. 15. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
fel ismerik.
2010. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
Biztos a szagodból.
2010. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A cigányok szeme formája más, egy kicsit keleties, szerintem ezt látták meg rajtad. Ismerek olyan lányokat, akik nem teljesen cigányok, de van bennük egy-két vonóval, és általában kifejezetten szépek, van bennük egy hajszálnyi egzotikum.
2010. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmiféle szag. Én sem kedvelem a rondán viselkedő, szemét cigányokat, de van köztük kivétel, ha ritka is. Azok között ki, akik a hagyományokhoz híven élnek. Mi nem élünk úgy, sőt, apámmal sem élek, aki "miatt" van bennem, vér, még kapcsolatot sem tartunk... Nem kell egyből ilyeneket írni, a saját alacsony, csökkent intelligenciádat bizonyítod vele, nem mást. Lehet, hogy van benne... Vagyis biztos, de hogy megnyilvánulások, intelligencia terén különb vagyok nálad, az is biztos. Ha előítéletes vagy, próbálj arra törekedni, hogy jobb legyél az adott személynél/népcsoportnál...
2010. dec. 15. 18:43
 5/13 A kérdező kommentje:

* is

ki helyett

2010. dec. 15. 18:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Hmm, ezt a szemformát még nem hallottam :D
2010. dec. 15. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd figyeld meg, egy icipicit húzott a külső szemzug, mint a keleti embereknek általában. Nem annyira, mint a távol-keletieknek, de az európai szemnél jóval erősebben. Nézzél meg pl. indiai nőket a neten, és majd rájössz, hogy miről beszélek.
2010. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt meg fogom nézegetni! :D
2010. dec. 15. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Valld be hogy megpróbáltál ellopni valamit! :)))
2010. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rákényszerülve. Te igen?
2010. dec. 16. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!