Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha elhívtak engem szalagavaító...

Ha elhívtak engem szalagavaítóra, illik táncolnom az "elhívóval"?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert éppenséggel aki elhívott, az a fiú, akibe szerelmes vagyok. =) Mert ha tényleg illik táncolni, akkor gyakorolnom kell, meg ilyesmik. Szerintetek jelezni fogja, hogyha táncolni akar velem, vagy lesz neki éppen elég gondja is? Ja és igen, milyen ruhába kell elmenni? Jó a matrózblúz, vagy valami szép, ünneplő?
2010. nov. 28. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz kategória. =(
2010. nov. 28. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a hagyományos matrózblúzos szalagavató volt.

Kaját, sütit, üdítőt osztálypénzből vettünk, azt bevágtuk, aztán a különböző klikkek le is koccoltak diszkóba, kocsmába, erre-arra.

Semmiféle tánc nem volt.

2010. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk matrózblúzos szalagtűzés után az osztályok elmentek egy-egy kocsmába bulizni.
2010. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illene. Amúgy nem kell gyakorolni rá semmit, úgyis csak lötyög mindenki jobbra-balra, az megy magyadtól is.
2010. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kérdezz rá a srácnál ruhaügyben, hogy milyen helyen lesz a szalagavató, vagy ha ugyanabba a suliba jártok, akkor olyanoktól, akik már voltak. De én a helyedben, ha nem kötelező matrózblúzba menni, akkor inkább vmi szebb ruhát vennék fel vagy blúzt/felsőt szoknyával.


Egyébként meg a fiúnak illik felkérni a lányt, ha szeretne vele táncolni... szval tuti jelezni fogja, ha szeretne veled. (szval elvileg illene a meghívottal táncolni, de ez rajta múlik :D)

2010. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!