Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mely országokban ünneplik a...

Mely országokban ünneplik a Halloweent?

Figyelt kérdés
És egyes európai országok mit és hogyan ünnepelnek október 31-én és november 1-jén.
2010. okt. 5. 10:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Szerintem Amerikában nagy szokás Halloweent ünnepelni, részemröl itt is lehetne Magyarországon Halloween. :D
2010. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Itt mindenszentek van, és ne importáljunk már semmit, van elég ünnep így is.
2010. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves második, nem az volt a kérdés, itt mi van. Itt egyébként Halottak napja van. És sok olyan ünnepünk van, ami szintén importálva lett.
2010. okt. 5. 14:49
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Mindenszentek: November 1.

Halloween: Október 31-November 1 éjjele

Halottak napja: November 2.

2010. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
NEM az volt a kérdés, hogy mikor van, hanem melyik országokban ünneplik! Szövegértés, egyes!
2010. okt. 5. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Tudom mi volt a kérdés. Kijavítottalak.


De lehet szaladni a moderátorhoz nyávogni. Komolyan mondom, mint egy óvodás.

2010. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szóltam én a moderátorhoz? Még le sem pontoztalak, mert helyes, amit mondtál annak ellenére, hogy nem a kérdésre válaszoltál.


De megtennétek, hogy válaszoltok a kérdésemre? Főleg a második részére. Amerikát, Angliát tudom. De mi van például Ausztráliában, Japánban és azokban az országokban, amik angol gyarmatok? Illetve, hogy más európai népek, franciák, olaszok, oroszok ilyenkor hogy, és mit ünnepelnek. Azt tudom, hogy az ókori Rómában ilyenkor volt a Feralia.

2010. okt. 6. 06:42
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
"Tudom mi volt a kérdés" Csak nem tudod, ha nem arra válaszolsz. ezen az oldalon komoly szövegértési problémák vannak.
2010. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te sem a kérdésre válaszoltál a kommenteddel, szóval ez most egy FAIL a részedről, nem?
2010. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne itt vitatkozzatok! VÁLASZOLJATOK A KÉRDÉSRE! Köszi
2010. okt. 6. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!