Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért jó, mi a jó a karácsonyban?

Miért jó, mi a jó a karácsonyban?

Figyelt kérdés
nem tudom ki hogy van vele, de számomra az utóbbi időben nem jelent mást, csak a díszkivilágítást, a karácsonyfát, azt h annyi kaja van és ugyanaz hogy a végére már rá se bírok nézni, a kötelező rokon látogatást, és az unalmat. na meg az egészet megelőző vásárlási lázt. gyerekkoromban más volt? de miért? hát mert kaptam ajándékot. tényleg csak ennyi lenne?
2008. nov. 19. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A meghitt hangulat,és a melegség.Együtt a család.De van akinek csak az ajándékok:D
2008. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem csak ebben az időszakban van olyan egyedi hangulat, hogy azt nem lehet pótolni^^, de ha nincs fenyő, fahéj, v. hasonló illat, télleg kicsit egyhangú-.-"
2009. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt hogy 1 evvel kozelebb ment mindenki a marvanylapjahoz. Meg 3 napig minden zarva van nincs orvos igazi horror . Meg hogy emiatt az ostobasag miatt kivagnak evi 2 millio fenyocsemetet . Az a valtas ota 60 millio fa . Az egesz orszagot kiveve a mezogazd terulet fenyoerdo borithatna . Egy kortars festo bacsi is ezt mondta . A frusztralt , halalra dolgoztatott , szomoru nep vagyik egy kis boldogsagpotlekra . Ezt a fidnyak propaganda kokemenyen kihasznalja .meg a simlis maszek kereskedo hordak. Es megis valami melegseget meg talan vikcsi is erez. Meg elunk ha mar alialig is. Nagyszuleim mar regen nem . Esapam , huga , annak ferje szinten nem . Debreceni rokonaink sem . Tavoli rokon humorista zoli sem . Veresegyhazi magdi sem . Nincs mar sok hatra . Senkinek sem .
2022. dec. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!