Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha valaki nagyon hazudik,...

Ha valaki nagyon hazudik, akkor egy idő után már Ő maga is elhiszi?

Figyelt kérdés

Ismerösöm annyit hazudik magáról, hogy Ő ilyen meg olyan... Szóval minden kis apró dolgot a 10000x esére nagyít, és kiszínezi, és mindenkit a háttérbe állít maga mögött. Sokszor ott voltam én is, és nem is Ő tette azt a dolgot, nem ő csinálta meg, csak ott volt. És másoknak úgy adja elő, mintha Ő tette volna. Sokszor beleszóltam, hogy nem is te voltál, ne találd már ki! Ő meg annyira tiltakozik, hogy de ez így volt, nem tudom jól, rosszul emlékszem... És minél többször mondja ezeket, annál jobban látom rajta, hogy már kezdi Ő is azt hinni amit mond...

Ga calaki ennyire kamuzik, egy idő után azt hiszi, tényleg Ő tette?


2010. júl. 15. 18:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki*
2010. júl. 15. 18:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, elhiszi.
2010. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A keresztanyám pont ilyen, és igen, elhiszi
2010. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, nekem pont egy ilyen tanárom van, néha már kész röhej amiket mond, általában mindent az 1000-szeresére nagyít... De legalább nagyon vicces xD
2010. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb hajlamos elhinni saját maga is, de ez nem 100%, csak mintegy 90.
2010. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, en is ezt tapasztalom, amit a tobbiek is irtak. Sajat maguk is elhiszik a hazugsagot. De ez annyira szanalmas, talan mar o sem tudja hogy mi az igaz az eletebol meg mi nem, mi az amit tenyleg megtett es mi az amit nem! Elhazudja az egesz eletet, ezzel meghamisitja az emlekeit. Valszeg meg akarja masitani onmagat, es azt hiszi, hogy azza valhat akinek hazudja magat! De ez gaz mert ott vannak a rokonok, csaladtagok, akik pontosan tudjak hogy mi igaz es mi nem igaz. Szerintem a legjobb ha barmilyen is valaki, felvallalja sajat magat es a tetteit, vagy a "nem tetteit", mert minden ember egyedi, egyedi ertekekkel. De akik hazudnak, azok egyszeruen csak semmilyenek. A testverem pont ilyen. mar azt se tudja mi az igaz es mi nem.
2010. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miaz hogy? Nagyonis!
2011. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!