Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Poet.hu oldalon nincsenek...

A Poet.hu oldalon nincsenek kritikusok?

Figyelt kérdés
Már rengeteg verset írtam és mindegyiküket megdicsérték és szinte egyáltalán nem kaptam kritikát, pedig amatőr szinten írok. Hol vannak a vers kritikusok?
2018. júl. 19. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, az egy amatőr versíró lap, nem kritizál senki semmit, mert csak sértődés lenne belőle, és akkor nem tudna kedvelőket szerezni a verseihez.
2018. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Vedd fel velük a kapcsolatot! Talán tőlük kaphatsz kritikát. Ezt az oldalt valódi költők, művészek szerkesztik

2018. júl. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs , de szerintem azért van ez mert kb amatöröknek szól (szerintem), akik mint én is kedvtelésből irnak, és nem ebből akarnak élni mi egyéb, az nekem se jön be, hogy mindig csak ömlengés megy, de ez van ettől függetlenül jópofa közösségi oldal.
2023. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!