Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért tartják Picasso-t...

Miért tartják Picasso-t annyira nagy festőnek?

Figyelt kérdés

Itt nem a tehetségével van a gond, mivel biztosan jól tudott festeni, hanem azzal hogy ilyen összevisszaságokat festett és sokan ebben gyönyörködnek... Hát ebben mi a szép? Ilyet én is csinálok... [link]


Mielőtt elkezdene valaki fikázni, sokat rajzoltam én is, kérésre rakok fel képet ha kell. csak nem értem hogy az ilyenekben mi a szép...


2010. máj. 20. 03:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Meg azt se kell elfelejteni, hogy a művésznek kell piac is, hogy megéljen, a képet el kell adni. Nézzétek meg a fantomfestő c. filmet.
2010. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget foglalkoznál Picassoval, rájönnél, hogy egyrészt nem összevisszaság, hanem igenis megkomponált kép, másodszor nem szürrealista, hanem kubista, és ennek az irányzatnak megfelelően alkotott. Nem tetszenek a képei, mert nem az én világom, de nem mondom, hogy rosszak, mert Picasso egy brilliáns alkotó volt. Tessék elolvasni az életét és kortársait is, akkor majd megértitek. És ti nem tudnátok ilyet csinálni. Próbáljátok meg, majd jól pofára estek!
2010. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!