Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek is Sergei Polunin...

Szerintetek is Sergei Polunin a leghelyesebb balett táncos napjainkban? És persze a legtehetségesebb?

Figyelt kérdés
Ciki hogy már vagy fél éve bele vagyok bolondulva? Szerintetek van esélyem valaha találkozni vele? 27/l

2017. ápr. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Roberto Bolle vagy James Whiteside a leghelyesebb. :) Sergei Polunin-ra mint művészre felnézek, főleg a bátorságáért hogy nem a kényelmes utat választotta, de őszintén én nem tartom túl helyesnek. Nem nagyon tudom megítélni, hogy ki a legtehetségesebb, de nekem van pár ember aki kiemelkedő: pl. Steven McRae, Marcelo Gomes, Roberto Bolle, Apáti Bence.

Szerintem nem ciki, ha belebolondultál (főleg, hogy én is hasonló helyzetben vagyok csak mással kapcsolatban), de őszintén syerintem nincs sok esély a találkozásra.

2017. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Láttad már Sergei filmjét?
2017. ápr. 22. 16:48
 3/7 anonim válasza:
100%
Mivel nem nézek balettot, így nem tudok szakmailag dönteni. De utána néztem Sergeinek. Tehetséges, nagyon. Helyes-e! Hát, nekem nem jön be. Amúgy nem a balett miatt, hanem a tekintete...szerintem meleg.
2017. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a meleg dolog nagy sztereotípia a balettban.Köszi a választ!
2017. máj. 9. 08:16
 5/7 anonim válasza:
3-as vagyok. Nem, nem úgy értem, hogy a balett miatt meleg. A tekintetéből nekem ez jön le.
2017. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az más! Nekem még ez nem jött le. Remélem azért nem igaz. Valószínűleg nem fogok vele semmilyen módon sem találkozni de a remény hal meg utoljára. Most filmjét szeretném majd látni.
2017. máj. 12. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

17 évesen még belefér, de bocsi, 27 évesen?! Ne már...


Amúgy tehetséges táncos, de csak a botrányai miatt van ennyire felfújva. Az összes nagyobb társulatban akad egy-két pasi, aki legalább ugyanolyan jó, csak a nevét se tudod, mert "csak" csendesen és alázattal végzi a dolgát.


A "helyesség" meg... Hát nekem ez az orosz típus sose jött be.

2017. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!