Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fekete pólóra lehet akril...

Fekete pólóra lehet akril festékkel festeni?

Figyelt kérdés

A turkálókban mostanában egyre több sima fekete felsőt látok,és olyan unalmasnak hat,azt találtam ki,van egy csomó akril festékem,és képeket festenék meg mintákat rá.A kérdés az,hogy ez egy víz bázisú festék,de ha megköt,olyan mint a műanyag!Tehát vajon a mosáskor nem lesz baja?

Már az öltözködésben is feltettem ezt a kérdést,de valószínű azt sem tudják mi az az akrilfesték..


2010. máj. 12. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám az akril festéket, viszont lehet kapni kimondottan textilfestéket. A lányom azt használja az egyszínű pólókra. Feketére fehér felirat, ami egyedi. Az olyan műanyagszerű lesz száradás után. Ja, papíron keresztül át is vasalja, így tartós.
2010. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akrilfesték nagyon ronda lesz és meg is repedezik.

Esetleg textilfesték, de jobb lenne, ha szitanyomással próbálkoznál, az való pólóra. Hobbiboltban lehet kapni szitanyomó készletet.

2010. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..csak azért jutott eszembe,mert ez van itthon,és kicsit csóringer vagyok,de amint lesz pénzem,mernézem milyen is az a szitanyomó készlet! :)
2010. máj. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!