Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S! Ilyenből ilyen hajat...

S. O. S! Ilyenből ilyen hajat (képek) hogyan, milyen festékkel lehet elérni? :S

Figyelt kérdés

Elrontottuk nővérem haját, most pedig szeretnénk valahogy helyre hozni. Nem ezt a színt szerettük volna, hát kevertünk neki egyet és kb. ilyen lett:


[link]


[link]


Mivel, hogyan lehetne ilyen színűre festeni?

[link]


[link]


Kérlek azzal ne gyertek, hogy fodrászhoz kellett volna menni stb., régebben volt ott is, akkor is olyan hajszínt szeretett volna mint pl. az Ashley Simpsoné, de ugyanúgy elcs.szték. :S


2011. szept. 19. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ne csináljatok vele smemit kérlek! o.O én mióta próbálom ilyenre csinálni a hajam :( am a vörös gyorsan kopik :)
2011. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ez a két termék szín eltávolító, talán az effasort többen ajánlják. Leszedi a festéket, az eredeti hajszíned kapod (vagy valami hozzá hasonlót :S )és festheted is újra.

2011. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a vörös az nagyon makacs szín és nem kísérleteznék tovább otthon. esetleg sötétbarnával lehetne befesteni de olyan tuti nem lesz mint az első kép amit linkeltél és lehet mégjobban elcseszitek és a haja is tönkremegy a sok festéstől. nekem most festette be az egész hajamat a fodrász 4000 ftért vidéken és olyan lett amilyet szerettem volna már régóta de otthon hiába kísérleteztem..
2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fessetek rá világos mogyoróbarnát, vagy inkább sötét szőkét. Ha ezeknél sötétebbet, vagyis sötétbarnákat kentek rá, akkor fekete lesz. Vagy ha kímélni akarjátok akkor színezőt, de szerintem mindenképpen sötétszőke legyen. Nem lesz ilyen rikító vörös.
2011. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen minden tanácsot!!
2011. szept. 19. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
megpróbálunk csinálni valamit, először is megpróbálkozunk a szőke festékkel egy kis tincsen, reméljük lesz valami változás. :S
2011. szept. 19. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Wellaton 8/74-es árnyalatától ilyesmi színű lett a hajam, mint amit linkeltél. De tény, hogy ezt a vöröset nem fogja befogni. Muszáj lesz előbb leradírozni, viszont ezt semmiképp ne csináljátok házilag, mert leégeti a haját. Amúgy ha korpásodás elleni samponnal mossa, akkor kopni fog a hajfesték.
2011. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Kedves Utolsó, a leradírozás nem egyednlő a kiszőkítéssel, igaz? A leradírozáshoz kell az egyik válaszoló által említett Oxy Reload vagy Loreal Efassor, ugye?

2011. szept. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!