Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tehetek ha már kezd...

Mit tehetek ha már kezd elterjedni a hír, hogy rosszul végzem a munkám? Sok negatív visszajelzést kaptam. (Fényképészként dolgozva). Több lent.

Figyelt kérdés
21.éves vagyok, fél éve kezdtem fényképezni. Nem,nem vagyok fényképész, de néha már vállaltam eseményeket és szinte mindenhol negatív visszajelzést kaptam.mi a teendő,ha az emberek már úgy ismernek , "jaj ,ne, ő gyenge képeket készít". Folyamatosan fejlesztem magam,fotóegyetemre járok, tanulok,tapasztalok , de attól félek ha már tényleg jó leszek a szakmában, addigra elterjed ,hogy vagyok jó és ezt nemtudom lemosni magamról.
2017. jan. 31. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem* vagyok jó. Az "xy. Photography" oldalan befagyasztottam.
2017. jan. 31. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vállalj addig semmit, amíg nem leszel jó ennyi
2017. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is amíg nem leszel jó ne vállalj ilyeneket. Addigra el is felejtik ezeket.
2017. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti hogy fél évre tegyem pihenni a gépet, és ne publikáljak képeket? Addig is lesznek lépeim,mert erről szól az életem,és csak úgy tanulok de kérjem meg modellr,hogy ne írja a kép alá a nevem? Ha látják az emberek,hogy továbbra is fényképezek nem felejtenek el. Vagy legjobb lenne ha letenném a kamerát?
2017. jan. 31. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd fél évre el a gépet, csak ne pénzért fotózz. Fotózz hobbiból, mindenki így kezdi. Aztán ha majd kapsz pozitív visszajelzéseket, már csinálhatod pénzért. Ajánlom figyelmedbe a Pesten Fotóztam csoportot, ide publikálhatsz képeket, és sok hasznos tanácsot és segítséget kaphatsz profi fotósoktól.
2017. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. febr. 1. 08:02
 7/7 anonim válasza:

Azt kellene megnézni,hogy mitől gyengék a képek.Technika?

Van megfelelő felszerelésed? Tudod használni?Bizony ponto-

san az esemény fotózásoknál kell villámgyorsan választani,

átállitani.Tudom,hogy Nikon D5,D800 Canon 5d alatt is van

élet,hiszen d200-al is csináltak képeket.Sajnos ez a szakma

nagyon technika igényes.Ismerni kell nagyjából az esemény

lefolyását Mi fog történni?Hová álljak? Mikor lesz a megfelelő pillanat az exponálásra?Milyen zavaró körülmények jöhetnek?Milyen képkivágást használjak,hol legyen az élesség?Használjak vakut,hogyan használjam a vakut?Na ennyit fényképezésröl.Most jön a kidolgozás Tud-

ni kell a Raw kidolgozást oda vissza.Tudni kell a képjavi-

tó és módositó eljárásokat,a retusálást.Végül próbálj ki

különböző laborokat,ha képeket csináltatsz.Egy lelkiisme-

retes laboráns jól beállitott géppel csodákra képes.

2017. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!