Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Yiruma-tól a River flows in...

Yiruma-tól a River flows in you-t körülbelül mennyi idő múlva tudnám elzongorázni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem játszani és ezelőtt nem tanultam semmilyen más hangszeren.

2017. jan. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A nemrég pontosan mit takar?
2017. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint fél éve
2017. jan. 20. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem, ha minden nap gyakorolsz, akkor 1-2 hét után már jól fog menni.
2017. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De jó lenne. Majd felvetem a tanáromnak az ötletet. Köszönöm a választ.
2017. jan. 20. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 hét? Én soha nem jártam zeneiskolába, meg nincs semmi zenei képzésem, de ilyen dallamos dalokat, mint amit írsz kérdező, pár óra alatt lejátszom. Hobbiból szoktam bohóckodni a zongorán, youtubeon kinézek ilyen dalokat tutoriallal, laptopot a zongora tetejére lököm, aztán onnan nyomatom. Ilyen titanic betétdal, nothings gonna change my love for you, november rain, river flows in you, let her go, i will be right here waiting for you meg hasonló dalok max fél/1 napot igényelnek.
2017. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!