Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyibe fájna körülbelül ez...

Mennyibe fájna körülbelül ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy változóak az árak én speciel Szombathely, Zalaegerszeg környékén csináltatnám nyár után.


Tetoválás:

[link]


Annyi különbséggel, hogy a tetoválás csak vállig megy nem mellig, és teljesen le megy csuklóig megy nem könyékig.

Nem pontosan ilyen tetoválás lesz, hanem hasonló " Maori " stílusú.



2015. jún. 17. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerül, meg azt se, hogy hány éves vagy, de most, mint egy angyalod, súgok neked valamit, amiből vagy levonod a következtetést, és elgondolkodsz rajta, vagy nem, de akkor később ne panaszkodj, ha elérsz addig:

a tetoválást nagyon sok munkahelyen ellenzik, és nem fogsz örökké hosszú ujjú pólóban mászkálni. Ennyit akartam hozzáfűzni, innentől a de döntésed, hogy hogyan cselekedsz.

2015. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tényleg tetoválótól függ, nyugodtan nézegess szalonokat és kérj árajánlatot, plusz csak akkor varrasd fel ha már elég idős vagy, és tényleg van jelentése számodra, tényleg nagyon fontosnak érzed, hogy rajtad legyen. Akár válasz valami személyesebb mintát őszig. Ne azért varras, mert "hú de jól néz ki".


Amúgy szerintem eléggé fájna, mert hatalmas minta és rengeteg benne a satír. De mindent ki lehet bírni :)

Szerintem viszont több alkalmas téma egyébként, ezt egyszerre nem ajánlatos lenyomni.

2015. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző hozzászólónak. nem hiszem h törzsi tetoválásokat a mai világban azért csináltatna bárki mert jelentése van a számára. és nem értem miért ne tetováltathatna magára az ember egy szép mintát simán csak mert tetszik neki és így szeretné díszíteni a testét. ezzel persze nem azt akarom mondani h varrason magára az ember minden szart.természetesen jól át kell gondolni. manapság már elfogadott dolog a tetoválás a munkahelyeken is (bár ennek érdemes utánakérdezni). egyébként egy ilyen tetkó 4-5 beülés kb. általában egy beülés 3-4 óra. szalontól függ milyen órabérben dolgoznak.
2015. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!