Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van az, hogy pár éve...

Miért van az, hogy pár éve még hihetetlen menő volt Paulo Coelho, mára már gáz/ciki?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az írót. Persze az idézetei nagy részét igen, és igaz, hogy azok közül sok igen közhelyes/szirupos, de mégsem értem, hogy miért van ennyire lenézve/miért lett divat fikázni.

2015. dec. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve sem volt menő. Csak sokan olvasták. Ma is sokan olvassák, de cikizik azt, akik az elsőre jól hangzó, valójában eléggé sekélyes idézeteket osztogatnak meg tőle a Facebookon.
2015. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mindig is gáz/ciki volt, csak annak idején divathullám volt egy darabig. Ugyanez van egy csomó más dologgal is. Alkonyat, Éhezők viadala - óriási mocskok, de a divat miatt veszik, mint a cukrot.
2015. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert most már vannak ún. "bullshit generátorok", amelyek nagyjából ugyanilyen szövegeket tudnak írni.
2015. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mindig is gáz volt.

Egyébként valóban volt ilyen teszt, írtak egy számítógépes programot, ami random fasságokat írt ki.

Aztán bemutatták ezeket nagy PC rajongóknak, akik persze totál szétcsúsztak tőlük....

2015. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, én nem ismerem, de mondjuk 1-2 éve még sehol sem hallottam/olvastam, hogy PC így meg úgy gáz stb.

Mintha csak kb 1 éve kezdődött volna el ez a divat, és mintha most azok is fikáznák, akiknek anno semmi bajuk nem volt vele.

Mert pl a Szürke ötven árnyalatát, már az elején is fújolták, és persze ez a film miatt egyre jobban felerősödött, mégis már a kezdetektől ott volt.


De lehet, hogy én tévedek.

2015. dec. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!