Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Felnőtt színezőkhöz milyen...

Felnőtt színezőkhöz milyen színes ceruza?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon közkedveltek lettek a felnőtt színezők, amikhez az erőteljes intenzív színek állnak jól.

Milyen fajta színescerkát érdemes hozzá venni, ami jó, de az ára egy hétköznapi (nem művész) embernek is megfelel?


2015. okt. 3. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én filctollal színezek. :)
2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a filctolltól lesz erőteljes a szín. A ceruzát nagyon rá kell nyomni, amitől kitörik az ujjad.
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet olyan nagyon vékony filctollat kapni?
2015. okt. 3. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. Szinte tűhegynyi vékony.
2015. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van tűhegyű filc, persze. Stabilo például.
2015. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De türelem is kell hozzá, és nem nagyon lehet vele szépen árnyékolni, nem lehet jobban meg kevésbé rányomni.
2015. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, kipróbálom! :)
2015. okt. 3. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Te pedig légyszi áruld el cserébe: milyen színezőt vettél, és hogy tetszik? Én eddig csak nyomtattam a netről.
2015. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Marie Claire újsághoz volt egy 8 oldalas. De szeretnék majd rendeset is venni, bár ahhoz képest nagyon drága, hogy "csak" színező.

A Titkos kert meg a Bűvös erdő nagyon tetszik. Ha megtalálom rendes felbontásban majd neten, akkor inkább kinyomtatom majd én is.

2015. okt. 4. 17:17
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok! Tud valaki valamilyen linket, ahonnan Johanna Basford színezőit le tudom tölteni? Köszi :)
2016. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!