Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nincsenek mai festők?...

Miért nincsenek mai festők? Vagy vannak csak nem tudunk róluk?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 19:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De vajon Erdős Virág és Erdős Renée csak névrokonok-e?
2015. szept. 28. 23:01
 12/14 anonim válasza:
Hajjaj még mennyire hogy vannak! Bár a modern festészet sokaknak nem jön be jómagam is a régebbieket jobban értékeltem. Sokan mondják posztmodern festményekre hogy ebben mi a nagy kunszt ilyet én is tudok xD :D ez talán ismerős.
2015. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A festők haláluk után lesznek.Van Gogh pl. gyakorlatilag éhen halt.Most meg 100 000 000 000 HUF a festmények eszmei értéke.
2015. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A régi híres festők sokan nagy szegénységben éltek. Ma viszont némelyiknek milliárdokat fizetnek a festményéért. Volt egy munkatársam aki szabadidejében festett mindenféle témájú képeket és sorban álltak a festményéért. Még az is lehet, hogy miután eltelik 50 100 év, majd akár híres is lehet mint festő, (ha bár nem hinném, annyira azért nem volt jó) de nem is volt annyira rossz sem amiket csinált. Ha ugyanazt látnám a galériában, akkor lehet, csak azért mondanám rá, hogy jó, mert rosszat nem állíthatnak ki, pedig azok között is van amit annyira nem étek meg. Na ez az, a kollegámra azt mondom, hogy annyira nem volt jó a munlája,d e nem is rossz, A galériában viszont azt is mondom némelyikre, hogy ez mit keres itt? Viszont nem mondom, hogy az rossz lenne, inkább óvatosan úgy fogalmazok, hoz azt nem értem. Jóformán magam hülyézem le amiért nem látom azt az értéket amiért kiállították. Persze vannak gyönyörű, tényleg megcsodálni valók is.
2015. okt. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!