Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ez mennyire nézne...

Szerintetek ez mennyire nézne ki xarul? (rajz)

Figyelt kérdés
Sajnos elhibáztam egy portrét, felszakadt a papír, így arra gondoltam, hogy "kettévágom" a rajzot, és a másik felét, amin a hiba van, azt újra rajzolnám, azt is kivágnám. Aztán összeilleszteném őket, és ráragasztanám egy fehér lapra őket.

2014. nov. 16. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az arcot vágnám ketté, hanem az egyik oldalon lévő arcél mentén, az arc és a haj találkozásánál.
2014. nov. 16. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:
HA csak magad örömére rajzoltad akkor nincs gond. De ha valaki fizetett a munkádért akkor elég kínos, hogy ilyen munkát adsz ki a kezedből. Akárhogy is csinálod, akkor is látni lehet majd, hogy két külön lapból áll össze.
2014. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk, hogy a magam örömére csinálom, ha másnak szánnám, akkor nem kérdés, hogy inkább újrakezdeném az egészet. Bár lehet, hogy most is ez lesz, csak jó sokat dolgoztam már vele.
2014. nov. 17. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajzold újra, ez volt a tanulópénz. Ha most megrajzolod a másik felét, felesleges energiát és időt pazarolsz rá,mert sose lesz az igazi.
2014. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!