Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Alliteráció. Szerinted?

Alliteráció. Szerinted?

Figyelt kérdés
Száz szűk szárú, szivárvány színű szívószál szabványszámát szórakozottan szavalom szombaton, Szolnok szegénységtől szenvedő szegletében. Szerte, számos szúrós szájszagú, szürke szemű szlovák szilvaszedő szívtelenül szidva szerfelett szokatlan szavaimért, szomorú szerb szakácsoktól szemérmetlen szexuális szolgáltatással szerzett, szalszaszószos sztrapacskával szórnak. Szörnyű szorongást szítva szerencsétlen, szabványszám szerető szívemben. Szerény személyem szitkozódva, szélsebesen szelel. Szememet szúrni, számat szaggatni, szerveimet széttépni szándékozó, szadista szláv szomszédjaink, szaporán szuszogva, szintén szívósan szaladnak. Számuk szaporodik. Szemben szteroidoktól szőrös, szaszkacs szerű, szopós szájú szuka, szovjet származású szigonyával, szélviharként száguld. Szabálytalan szemét szakadatlan szemembe szegezve. Szekundum száll, szúrószerszáma szilánkosan szemgödrömbe szalad. Szívás. Szemét szőrös kis koalák lakmároznak a testemből végül.

2014. szept. 6. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, viszont az az utolsó mondat nagyon elrontja az egészet. Szerintem vagy vedd ki azt a részt, vagy pedig arra is találj ki valami "sz" betűset. Egyébként az utolsó mondatot leszámítva tényleg nagyon jó, szép munka!
2014. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

grat :)

de a helyedben az utolsó mondatot átírnám én is :)

2014. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!