Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szokás még megvárni a színésze...

Szokás még megvárni a színészeket, színésznőket a művészbejárónál virágcsokorral, bonbonnal?

Figyelt kérdés

Van lehetőség velük közös fénykép készítésére,

A Vígszinházról lenne szó.


Az egyik színésszel szeretnék előadás előtt/után egy közös fényképet készíteni.


Régebben ennek megvolt a módja, virággal, csokoládéval várták a művészeket.

Ez még most is működhet?



2014. szept. 3. 00:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ő kedves és nagyon közvetlen. Egyébként jó olvasni,hogy valaki ilyen kedves mint te,biztos értékelni fogja. Nem mint manapság kilép az ember a művészbejárón ,ott egy rakat tinilány okostelefonnal és egy deka tisztelettudás nélkül sziázza le a Jászai.díjas művészeket,majd közli,hogy ő csak egy selfit szeretne!...Tisztelet a kevés kivételnek.
2014. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szerintem nekik is jó érzés, ha odamegy az ember, kicsit beszélget velük meg esetleg kér egy képet.

Én pl. Rudolf Péterről tudok nyilatkozni. Egyszer megvártam előadás után, és hiába látszott rajta, hogy tök fáradt, nagyon kedves volt, és adott autogramot, képet meg mindent.

Csak bátornak, és közvetlennek kell lenni:)

2014. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Pont ezen gondolkodtam én is, hogy nyílván magázni fogom csak a megszólítást kell majd kitaláljam és hogy mit is mondjak felvezetésként. Az azért egy elég kínos helyzet lehet hogy nőként ott álldogálok egy díszdobozzal a kezemben és akkor még próbáljam úgy megszólítani a kedvenc színészemet, hogy az ne legyen idétlen vagy kellemetlen.


Nagyon várom már.

2014. szept. 27. 13:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várd meg, én nagyon-nagyon sokszor csináltam ezt (és mások is). Az Operettszínháznál rendszeresen óriási tömegek állnak a művészbejárónál.

A színészek hozzá vannak ehhez szokva, és - amennyiben a rajongók normálisan viselkednek, és nem visítoznak meg ugrálnak - kedvesek, közvetlenek.

2014. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!