Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szokás még megvárni a színésze...

Szokás még megvárni a színészeket, színésznőket a művészbejárónál virágcsokorral, bonbonnal?

Figyelt kérdés

Van lehetőség velük közös fénykép készítésére,

A Vígszinházról lenne szó.


Az egyik színésszel szeretnék előadás előtt/után egy közös fényképet készíteni.


Régebben ennek megvolt a módja, virággal, csokoládéval várták a művészeket.

Ez még most is működhet?



2014. szept. 3. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az én időmben inkább a meccsen szoktuk volt mondani a bírónak, hogy "MEGVÁRUNK! MEGVÁRUNK!", ha szаrozott a mi csapatunkkal. De mondjuk olyankor nem annyira a csoki meg a virág játszott.


Egyébként simán működhet szerintem a színház előtti megvárás is, a színészek nagyon tisztelik a színházi hagyományokat, a nagy elődök szokásait. Kifejezetten örülni fog bármelyik színművész, ha csokoládéval és virággal várod a művészbe(ki)járónál...


Sőt, nemrég mondta valamelyik színész a tévében, hogy régen hagyománya volt, hogy a legnagyobb színésznőket hintóval várták a rajongók a kijáratnál, és magukat fogták a lovak helyébe, úgy utaztatták a művésznőt. Na, ha manapság egy ilyet meg tudna szervezni valaki, az biztos a boldogság csúcsa lenne az illető színművésznő számára!

2014. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de azt sem szabad elfelejteni, hogy a színészek ugyanolyan emberek, mint bárki más. Ez nekik munka, még ha természetesen vágynak is a sikerre és tapsra. Vannak kedvesebb és kevésbé kedves színészek. Ha a kiszemeltedről az hírlik, hogy kedves és közvetlen, bátran megpróbálhatod. De én például volt, hogy a színdarab után épp a taxira vártam, és egyszercsak elviharzott mellettem az egyik főszereplő. Nem nézett se jobbra-se balra: látszott, hogy nagyon nem vágyik most arra, hogy valaki feltartsa a rajongásával.
2014. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szokás, mert ma ez már kiment a divatból. Én autogram gyűjtő vagyok (rendszeresen művészbejárónál álló ember), szinte mindig megjegyzik, hogy erre nem számítottak. Ettől függetlenül kedvesek szoktak lenni, de már én is találkoztam elviharzó művésszel, viszont negatív megjegyzést, bunkósságot nem kaptam. Szóval szerintem megér egy próbát, ha ennyire szereted a művészt.
2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Mindenkinek ment a zöld kéz.


A kedvenc színészemről nem tudom, hogy barátságos emberként tartják e számon.

Nem nagy közéleti személyiség.

Nem is felkapott színész, de azért közismert.


Majd még meglátom, hogy lesz e bátorságom megvárni.

2014. szept. 4. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően kedvesek a színészek, de nagyon változó az is, hogy melyikük hány órakor távozik. Kapásból tudok mondani 2-3 olyan színészt, aki ha vége az előadásnak, kapja a cuccait és rohan haza, de olyat is, aki még hajnali 2-kor is ott van a színházban.

Voltam szemtanúja olyannak is, hogy a művésznő azt mondta a rajongóknak, hogy bocsánat, de most nem szeretne képet készíteni.

2014. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez esetben valami kisebb, női táskában elférő csokoládé desszertet vinnék.

És egy kicsit várnék a művészbejáró közelében.

Ha nem jön ki a kedvencem fél óra alatt bánatomat a csokiba fojtom.

:)

2014. szept. 13. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó megoldás! :D Kiről van szó egyébként? :)
2014. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagy Ervin

<3

2014. szept. 14. 10:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagy Ervin a Katonában játszik, ha jól tudom. Vagy most a Vígben is lesz szerepe? :)

Ő egyébként szerintem alapvetően kedves.

2014. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lesz egyetlen egy előadása a Makrancos Katából.

:-)


És itt állítólag a rendezés őrá van kihegyezve inkább, nem a női főszereplőre.


Nagyon nagy érdeklődéssel várom.

2014. szept. 15. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!