Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi történt a mai zenékkel?

Mi történt a mai zenékkel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak én vagyok ezzel, de már hónapok óta figyelem a rádióban a mai zenék szövegét, és nem hallok mást csak azt hogy ki kivel csinálná meg hoy meg booty meg butt meg hogy az illető milyen kemény stb..... és több millióan vannak akiknek ez tetszi, miért van ez

2014. aug. 21. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A popzene mindig ilyen volt.

Én nem nézek sem tv-t, sem rádiót nem hallgatok, de a munkahelyemen sokat szól a rádió. Ugyanaz a 15 szám megy egész nap, 2 óra után gyilkolni tudnék attól a szeméttől...

2014. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen..Emlékszem, egyszer grilleztünk, be volt kapcsolva a rádió, ami jó is lett volna, de mikor már 3x szólt fél órán belül a magic in the summer, akkor szétba**tam volna a hangfalat :D
2014. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szart csinálnak, az eberek meg a szart hallgatják.
2014. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaaa de am ez a kedvencem https://www.youtube.com/watch?v=qg1tO7yQ0dE főleg amikor suliba ezt hallgatta körülöttem minden 2. ember
2014. aug. 22. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Boss ass b*tch pont egy rossz példa, csak egy poén :) és szatíra...lehet az a baj hogy túl komolyan veszed.Szerintem a nő se gondolja teljesen komolyan(és az imázsa se az).A rapperek pl komolyan gondolják és néha olyan alpárian tudnak beszélni hogy elveszi a kedvem a mai zene hallgatásától is.Meg sok ember csak azt a szennyet hallgatja ami a rádióba megy,pedig van ám még jó mai zene :)
2014. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit mondasz, mert nekem nagyon fontos a dalszöveg. sokszor egy tényleg jól meghangszerelt zenét sem tudok élvezni, ha gagyi a szövege. De az ellentéte is létezik: rocker létemre szeretem például a Savage Gardent, és ezt sok rock rajongó nem érti, de szerintem nekik átgondolt szövegeik vannak, amelyek nem 2 perc alatt születtek. (Vagy ha igen, jól leplezik.) Nem is arra vágyom, hogy minden dalban legyen valami nagy kinyilatkoztatás. Nyugodtan szólhat arról is, hogy megyünk a strandra. De akkor szóljon róla tisztességesen. Látszódjon, hogy valaki dolgozott vele. Szóval én megértem, amit mondasz.


Ez a szöveg jutott eszembe a kérdésedről: :)

https://www.youtube.com/watch?v=0xFPgsXAi3w

2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!