Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nektek is este jobban megy a...

Nektek is este jobban megy a rajzolás mint nappal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de én rájöttem hogy nekem este minden jobban megy.

De a legjobb, az amikor nagyon durván köd van :)

2014. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyetértek, én még az érettségire is éjjel tanultam. Mindenki ki volt akadva, aztán baromi jól sikerült. :D


Amúgy nekem az is benne van, hogy sokkal könnyebben el tudom engedni magam, ha kicsit fáradt vagyok. Mostmár ééberen is kezd jobban menni, de nekem egyszerűbb, ha már kicsit fáradt vagyok. Könnyebben tudok laza vonalakka dolgozni, ösztönösebb vagyok.

2014. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele, hogy eddig nagyon jól ment a festés, rajzolás stb...és sokan dícsérték. Mostanában már bármibe kezdek bele nemsikerül...talán azért mert bennem van az a szorongás hogy muszály hogy jó legyen mert ezt várják. És szokásuk hogy félóránként bejönnek és kérdezősködnek hogy hogy álsz? Mi lesz ebből? Mikor lesz kész? ...stb. És hát este mikor tudom hogy mindenki alszik akkor kezdek rajzolni és úgy sokkal jobban megy :-P
2014. aug. 11. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, minden jellegű kreatív tevékenység jobban megy éjjel. Valahogy az este hangulata más, sokkal inspirálóbb... :)
2014. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Este többet is rajzolok, meg jobban is megy. Főleg akkor, ha nem zajos az utca.

Viszont vicces, hogy éppen ha strandon vagyok, akkor is nagyon jól megy, pedig ott aztán szokott lenni nyüzsi. Valahogy olyankor több kedvem van hozzá.

2014. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán lehet a jelenségnek egy olyan vonzata is, hogy napfényben sokkal inkább kitűnnek a hibák, sokkal kontúrosabb, kontrasztosabb a rajz. Éjjel, mesterséges fény mellett kevésbé veszi észre az ember az apró hibákat, így jobban is tetszik neki az éjjeli rajz.

Biztos hogy nem ez a fő oka a jelenségnek, de számíthat.

2014. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért nem szerettem éjjel/este rajzolni, amit az előttem szóló írt: a mesterséges fény miatt. Aztán vettem egy természetes-fényhatású izzót, és rajzoltam este is, ha úgy volt, de még mindig nem volt az igazi. Menni megy este is, jobban nem napszak függvénye a dolog. De én jobb szeretem nappal.
2014. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!