Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » DeviantArtosok! Tudnátok...

DeviantArtosok! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A deviantArton megpróbálkoznék a ,,commission''-ok indításával. Fogalmam sincs, hogy kb. hány pontot kérhetnék el egy ilyesmi szintű munkáért (Figyelem! anime stílusú rajz): [link]

Tudom, hogy nem egy művészi munka, de talán valakit érdekelne, és amúgy sem gondolok 100 pontnál többre.

Szerintetek mennyit érne?

Ja, és kérlek, ne kritizáljatok, mert most nem arra vagyok kíváncsi! Igyekszem fejlődni, és sokat gyakorlom a rajzolást.

Előre is köszönöm.



2014. júl. 12. 23:20
 1/4 anonim válasza:
Változó, hogy mennyit kérnek el ilyen commission-rajzokért, 10 ponttól, akár 80-ig is mennek, de ez attól is függ, hogy teljes karakter látszik e, vagy csak az arca. :)
2014. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pl. egy egész alakosra gondoltam...
2014. júl. 13. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Függ sokmindentől.


- Mire kell a pont? Ha a Hell Freezes over tagságra, akkor hajlamosabbak több pontot kérni/adni

- Mennyien watcholnak?

- Mennyire vagy népszerű (egy átlagos rajzod hány fav-ot kap?)

- A karakter teljesen látszik, vaagy csak arckép?

- Színes festmény, vagy csak "lineart"?


Ezektől függően 4-100 pont közt. :)

2014. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember azt hiszi, hogy 100 pont, úristen ez milyen sok, de valójában ez semmi. 100 pont mindössze 1 dollárnak felel meg. A profi rajzosok van, hogy 25-30$ kérnek el egy rajzét, ami 2500-3000 pontot jelent, és még is nagyon népszerűek, nagyon sok vevőjük van.


Sokan azért nem vesznek jó rajzosoktól, mert azok leértékelik magukat, és 1-2 pontért adják azt, ami mondjuk (most csak mondok valamit) 200-300 pontot érne.


Ahogy az előző is írta, nagyon sok mindentől függ, hogy mennyiért adja az ember a rajzait, de én a helyedben semmiképpen se mennék 100 pont alá egy olyan rajzzal, mint amilyent linkeltél.


16/l

2014. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!