Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik Pasztellt érdemes...

Melyik Pasztellt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy Toison D'or 24 db-os készletem de keveslem a színt benne és elég keménynek is találom a pasztellt. Jó lenne ha picit puhább lenne és több réteget tudnék egymásra rajzolni. 10 ezer ft-om lenne új krétákra ezt néztem ki, ez jobban megfelelne a céljaimnak szerintetek? Esetleg más készletet tudtok ilyen árban ami ennél jobb?


[link]



2014. aug. 10. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mungyo galleryt használtam. Azt nem tudom mennyire tartós,viszont jól lehet keverni, de azt nem lehet felesbe kapni.Ami miatt szerettem,hogy egyenletes minősége volt. Van a masters pastel (már a neve is ..) na szóval az karcos,kemény. Sajnos a pannonos pasztellek között is vannak,amikben kemény szemcsék vannak.

Ezektől már csak drágábbak vannak 400-500 Ft/db vannak,de gondolom az nem érdekel. Igazából a faber castellal én is szemezgettem már,de nem ismerem annyira,csak láttam valakit használni.


Igazából az a jó,ha darabra is tudod venni,mert vannak színek,amik gyorsan fogynak,mások meg alig.


[link]


Igazából a félkemény is sokkal puhább,mint a Toison D'or.


Na szóval nem tudom mennyire profi cucc ez,de kezelhetőségben jó.

2014. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget. Ezt neztem ki vegul jelenleg, remelem jo lesz :)


[link]

2014. aug. 12. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd írd meg:) Ez valami új ,eddig nem láttam náluk.
2014. aug. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!