Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy érdemes elindulni ezen a...

Hogy érdemes elindulni ezen a pályán?

Figyelt kérdés
Grafikus vagyok, szeretek nagyon olaj festeni és pasztellel is rajzolni. Elterveztem, hogy szeretnék tetoválni. Vennék gépet, eszközöket és gyakorolnék jó sokat vele először valami sertésbőrön. Hogy érdemes elindulni ezen a pályán?

2014. júl. 29. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Vegyel tan egy sertest kezdetnek, aztan esetleg egy egesz kondat. Szeliditsd meg oket, h hagyjak magukat osszevissza szurkalni :DDD


Esetleg kopogj be egy tetovalo szalonba. Ott tudnak segiteni.


Udv R.

2014. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a tetoválószalont javaslom. Készíts saját mintákat (papírra) és vidd magaddal. Mondd el ki vagy és, hogy érdekelne a szakma, itt van pár rajz.

A többit majd meglátod. Ha az első helyen nem megy menj tovább.

2014. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Felejtsd el a szalonokat. Nem fognak veled foglalkozni, kivéve, ha nem fizetsz minimum 100 ezer ft-ot.
2014. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:

Az még mindig kevesebb, mint az alig valamit érő tetováló tanfolyamok 5-600ezerért :) de miért is kellene bárkit ingyen tanítani?

Ingyenes megoldásnak ott az internez és az önképzés, csak lehet hogy úgy 2-3 évbe telik kitapasztalni azokat a dolgokat, amiket pár hónap alatt megtanítana egy tetováló mester a tanítványának. Az idő meg pénz.

2014. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!